Materiały do cleanroom

/Materiały do cleanroom
Materiały do cleanroom2018-11-21T11:10:29+00:00

Puritech. Producent materiałów eksploatacyjnych do cleanroom i stref ESD, który od 1976 roku wytwarza, rozwija i dostarcza wysokiej jakości produkty wspierające pracę w pomieszczeniach czystych i laboratoriach. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie czyni Puritech jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży cleanroom, a jej produkty stosują m.in.: Samsung, Canon, LG, ABB, Murata, Hoya, Ibiden.

Puritech posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001.

Clean Control Tech. Wyspecjalizowany dostawca asortymentu cleanroom, produktów ESD, odzieży ochronnej i wyposażenia laboratoriów operujący w skali międzynarodowej. W branży materiałów użytkowych do pomieszczeń czystych od blisko 20 lat, w czasie których zbudował portfel ponad 500 klientów na całym świecie. CCT inwestuje w zaawansowane technologie i współpracę techniczną, by rozwijać działalność i umacniać swoją pozycję na rynku cleanroom.

Clean Control Tech posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001.

logo_PURITECH
Clean_Control_Tech_korea

Importujemy profesjonalne materiały eksploatacyjne do cleanroom firm PURITECH i Clean Control Tech stosowane w strefach kontrolowanych, laboratoriach badawczych oraz na liniach technologicznych firm z branży elektronicznej, lotniczej, motoryzacyjnej, optycznej, farmaceutycznej, biotechnologicznej, kosmetycznej, spożywczej oraz w szpitalach i laboratoriach medycznych.

Oferujemy materiały użytkowe do pomieszczeń czystych, w tym:

  • bezpyłową odzież ochronną
  • środki ochrony osobistej
  • produkty czyszczące
  • rękawiczki cleanroom
  • akcesoria i materiały piśmiennicze do cleanroom

Szczegółowe opisy oraz zdjęcia wszystkich produktów do cleanroom znajdą Państwo w katalogach on-line.

Z uwagi na specyfikę potrzeb Klientów oraz różnorodność produktów, materiały eksploatacyjne do pomieszczeń czystych sprowadzamy na indywidualne zamówienie, po ustaleniu szczegółów zapotrzebowania.

Skorzystaj z poniższych katalogów on-line.

Wybierz interesujące Cię produkty i skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów zamówienia.


Katalog OCHRONA OSOBISTA zawiera pełną ofertę produktową, w tym obok bezpyłowej odzieży ochronnej i butów do cleanroom, środki ochrony osobistej, akcesoria do cleanroom, fartuchy ESD, odzież roboczą oraz ochronną.

Katalog RĘKAWICZKI CLEANROOM zawiera pełną ofertę produktową, w tym obok rękawiczek cleanroom, rękawiczki ESD, rękawiczki nylonowe, antybakteryjne, antyprzecięciowe, antychemiczne, rękawiczki z kewlaru, nasadki na place. Rękawiczki do cleanroom znajdują się na stronie 2-4 katalogu on-line.