Materiały do cleanroom

Strona główna/Materiały do cleanroom
Materiały do cleanroom2023-06-20T09:55:25+02:00

Puritech. Producent materiałów eksploatacyjnych do cleanroom i stref ESD, który od 1976 roku wytwarza, rozwija i dostarcza wysokiej jakości produkty wspierające pracę w pomieszczeniach czystych i laboratoriach. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie czyni Puritech jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży cleanroom, a jej produkty stosują m.in.: Samsung, Canon, LG, ABB, Murata, Hoya, Ibiden.

Puritech posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001.

Clean Control Tech. Wyspecjalizowany dostawca asortymentu cleanroom, produktów ESD, odzieży ochronnej i wyposażenia laboratoriów operujący w skali międzynarodowej. W branży materiałów użytkowych do pomieszczeń czystych od blisko 20 lat, w czasie których zbudował portfel ponad 500 klientów na całym świecie. CCT inwestuje w zaawansowane technologie, by rozwijać działalność i umacniać swoją pozycję na rynku cleanroom.

Clean Control Tech posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001.

logo_PURITECH
Clean_Control_Tech_korea

Ściereczki bezpyłowe i podłogowe maty klejące do pomieszczeń czystych to nasza domena. Chcemy w tym zakresie być istotnym graczem polskiego rynku materiałów użytkowych do cleanroom oferując duży wybór produktów wysokiej jakości, dostępnych „od ręki” i w konkurencyjnych cenach. Poza wspomnianymi czyściwami niepylącymi importujemy inne materiały eksploatacyjne do pomieszczeń czystych, stref EPA, laboratoriów badawczych, linii technologicznych stosowane w branży elektronicznej, lotniczej, motoryzacyjnej, optycznej, farmaceutycznej, biotechnologicznej.

Oferowane materiały to między innymi:

  • bezpyłowa odzież ochronna wielorazowego użytku
  • środki ochrony osobistej
  • produkty czyszczące
  • rękawiczki cleanroom
  • akcesoria i materiały piśmiennicze do cleanroom

Szczegółowe opisy oraz zdjęcia produktów znajdą Państwo w katalogach on-line.

Z uwagi na różnorodność potrzeb Klientów część materiałów użytkowych do pomieszczeń czystych sprowadzamy na zamówienie, po ustaleniu szczegółów i warunków współpracy.

Skorzystaj z poniższych katalogów on-line.

Wybierz interesujące Cię produkty i skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Katalog firmy PURITECH (plik pdf)

puritech_catalogue

Katalog firmy CCT Korea (online)

Przejdź do góry