Nasza firma

/Nasza firma
Nasza firma 2018-05-07T09:00:03+00:00

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku czyściw przemysłowych od 2012 r. Minione lata to czas zdobywania doświadczeń, kształtowania relacji z partnerami biznesowymi oraz budowania pozycji rynkowej firmy. Zakładając RIM TEQ nie mieliśmy wątpliwości, że najważniejszą wartością dla nas jest jakość. Dzielimy się nią każdego dnia z Klientami, starannie selekcjonując produkty do sprzedaży oraz świadcząc usługi. Współpracujemy z japońskimi i koreańskimi producentami, co pozwala nam oferować profesjonalne materiały eksploatacyjne, spełniające międzynarodowe normy czystości zdefiniowane dla pomieszczeń cleanroom (PN-EN ISO 14644-1:2002; Fed. Std. 209d). Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują towar wysokiej jakości.

Jesteśmy importerem i bezpośrednim dystrybutorem na Polskę oraz Europę Centralną produktów firm PURITECH, AsahiKASEI, Clean Control Tech. W naszym portfolio mamy jedną z najlepszych marek czyściw do cleanroom – BEMCOT™, cieszącą się uznaniem producentów elektroniki na całym świecie. Gwarantujmy dobrą cenę, terminowość dostaw, dostępność towaru na magazynie oraz przyjazny serwis. Wszystkie nasze produkty zapewniają higienę i bezpieczeństwo procesów produkcyjnych oraz badawczych.

Koncentracja na profilu dotychczasowej działalności, rozwój portfela produktów oraz dążenie do doskonałości operacyjnej sprawią, że w najbliższej przyszłości będziemy liczącym się dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych do pomieszczeń czystych. Chcemy tego dla nas i naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy. Zespół RIM TEQ.

6 lat

doświadczeń na rynku polskim i europejskim

>7 mln

sprzedanych ściereczek

0

reklamacji

100%

zadowolonych Klientów

Nasze wartości

jakosc_czysciwa_cleanroom

JAKOŚĆ

Cenimy ją ponieważ rozumiemy, że tylko jakość zadowala wymagających Klientów i jest fundamentem wieloletniej współpracy. Oferujemy sprawdzone produkty znanych i cenionych producentów oraz dbamy o wysoki poziom obsługi.

rzetelna_firma

RZETELNOŚĆ

Podejmujemy się wyzwań, którym możemy sprostać i robimy to, co możemy zrobić. Dzięki temu zyskaliśmy lojalnych Klientów, których zaufanie jest dla nas bezcenną wartością.

terminowosc_dostaw

TERMINOWOŚĆ

Działamy w poszanowaniu czasu wszystkich Klientów, dlatego produkty dostarczamy szybko i w ustalonym terminie.

elastyczne_podejscie

OTWARTOŚĆ

Uważnie słuchamy, wspieramy i pomagamy rozwiązywać problemy. Naszym Klientom oferujemy możliwość stałej współpracy na konkurencyjnych warunkach oraz realizację potrzeb w ramach usług „szytych na miarę”.

O jakości można mówić, kiedy tym, co do nas wraca są klienci, a nie produkty.

Heinrich von Siemens

Misja

Jesteśmy po to, by zapewnić naszym Klientom szybki i stały dostęp do profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych klasy cleanroom oraz specjalistycznych czyściw przemysłowych w konkurencyjnych cenach.

Wizja

Chcemy być dystrybutorem pierwszego wyboru dla wymagających Klientów, oczekujących dobrej jakości produktów, przyjaznej obsługi i szybkiej dostawy. Relacje biznesowe budujemy w oparciu o partnerstwo, wzajemne zaufanie i zrozumienie. Stawiamy na długofalową współpracę w poszanowaniu interesów dostawców, Klientów i pracowników.