Nasza firma

/Nasza firma
Nasza firma2019-05-09T16:09:23+02:00

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku materiałów użytkowych do clean room od 2012 r. Minione lata to czas zdobywania doświadczeń, kształtowania relacji z partnerami biznesowymi oraz budowania pozycji rynkowej firmy. Zakładając RIM TEQ jedno wiedzieliśmy na pewno – najważniejsza dla nas jest jakość. Dlatego starannie selekcjonujemy produkty wprowadzane do oferty oraz dbamy o terminowość dostaw. Sprzedajemy profesjonalne materiały eksploatacyjne, spełniające międzynarodowe normy obowiązujące dla pomieszczeń clean room, dzięki czemu mamy pewność, że nasi Klienci są bezpieczni. Oferujemy produkty japońskich oraz koreańskich firm PURITECH, Clean Control Tech, AsahiKASEI, w tym markę BEMCOT™ będącą numerem 1 w Japonii.

Gwarantujmy dobrą cenę, dostępność towaru na magazynie, terminowość dostaw oraz przyjazny serwis.

Miło nam poinformować, że 15.04.2019 r. otrzymaliśmy Certyfikat Nr: 2671/04/2019/J/C zaświadczający, że wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do clean room oraz sprzedaży urządzeń dla przemysłu elektronicznego.

sciereczki_bezpylowe

Zapraszamy do współpracy. Zespół RIM TEQ.

7 lat

doświadczeń na rynku polskim i europejskim

>7 mln

sprzedanych ściereczek

0

reklamacji

4

kubki kawy dziennie 😉

Nasze wartości

JAKOŚĆ

Cenimy ją ponieważ rozumiemy, że tylko jakość zadowala wymagających Klientów i jest fundamentem wieloletniej współpracy. Oferujemy sprawdzone produkty znanych i cenionych producentów oraz dbamy o wysoki poziom obsługi.

RZETELNOŚĆ

Podejmujemy się wyzwań, którym możemy sprostać i robimy to, co możemy zrobić. Dzięki temu zyskaliśmy lojalnych Klientów, których zaufanie jest dla nas bezcenną wartością.

TERMINOWOŚĆ

Działamy w poszanowaniu czasu wszystkich Klientów, dlatego produkty dostarczamy szybko i w ustalonym terminie.

OTWARTOŚĆ

Uważnie słuchamy, wspieramy i pomagamy rozwiązywać problemy. Naszym Klientom oferujemy możliwość stałej współpracy na konkurencyjnych warunkach oraz realizację potrzeb w ramach usług „szytych na miarę”.

Misja

Jesteśmy po to, by zapewnić naszym Klientom szybki i stały dostęp do profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych klasy clean room oraz specjalistycznych czyściw przemysłowych w konkurencyjnych cenach.

Wizja

Chcemy być dystrybutorem pierwszego wyboru dla wymagających Klientów, oczekujących dobrej jakości produktów, przyjaznej obsługi i szybkiej dostawy. Relacje biznesowe budujemy w oparciu o partnerstwo, wzajemne zaufanie i zrozumienie. Stawiamy na długofalową współpracę w poszanowaniu interesów dostawców, Klientów i pracowników.

O jakości można mówić, kiedy tym, co do nas wraca są klienci, a nie produkty.

Heinrich von Siemens