Nasza firma

/Nasza firma
Nasza firma 2018-07-04T13:05:38+00:00

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku czyściw przemysłowych od 2012 r. Minione lata to czas zdobywania doświadczeń, kształtowania relacji z partnerami biznesowymi oraz budowania pozycji rynkowej firmy. Zakładając RIM TEQ nie mieliśmy wątpliwości – najważniejsza dla nas jest jakość. Dzielimy się nią każdego dnia, oferując naszym Klientom starannie wyselekcjonowane produkty oraz świadcząc usługi dystrybucyjne. Sprzedajemy profesjonalne materiały eksploatacyjne, spełniające międzynarodowe normy czystości obowiązujące dla pomieszczeń cleanroom (PN-EN ISO 14644-1:2002; Fed. Std. 209d). Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują towar wysokiej jakości.

Jesteśmy importerem i bezpośrednim dystrybutorem na Polskę oraz Europę Centralną produktów firm PURITECH, AsahiKASEI, Clean Control Tech. W naszym portfolio mamy jedną z najlepszych marek czyściw do cleanroom – BEMCOT™, cieszącą się uznaniem producentów elektroniki na całym świecie. Gwarantujmy dobrą cenę, terminowość dostaw, dostępność towaru na magazynie oraz przyjazny serwis.

Koncentracja na profilu dotychczasowej działalności, rozwój portfela produktów oraz dążenie do doskonałości operacyjnej sprawią, że w najbliższej przyszłości będziemy liczącym się dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych do pomieszczeń czystych. Chcemy tego dla nas i naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy. Zespół RIM TEQ.

6 lat

doświadczeń na rynku polskim i europejskim

>7 mln

sprzedanych ściereczek

0

reklamacji

100%

zadowolonych Klientów

Nasze wartości

jakosc_czysciwa_cleanroom

JAKOŚĆ

Cenimy ją ponieważ rozumiemy, że tylko jakość zadowala wymagających Klientów i jest fundamentem wieloletniej współpracy. Oferujemy sprawdzone produkty znanych i cenionych producentów oraz dbamy o wysoki poziom obsługi.

rzetelna_firma

RZETELNOŚĆ

Podejmujemy się wyzwań, którym możemy sprostać i robimy to, co możemy zrobić. Dzięki temu zyskaliśmy lojalnych Klientów, których zaufanie jest dla nas bezcenną wartością.

terminowosc_dostaw

TERMINOWOŚĆ

Działamy w poszanowaniu czasu wszystkich Klientów, dlatego produkty dostarczamy szybko i w ustalonym terminie.

elastyczne_podejscie

OTWARTOŚĆ

Uważnie słuchamy, wspieramy i pomagamy rozwiązywać problemy. Naszym Klientom oferujemy możliwość stałej współpracy na konkurencyjnych warunkach oraz realizację potrzeb w ramach usług „szytych na miarę”.

O jakości można mówić, kiedy tym, co do nas wraca są klienci, a nie produkty.

Heinrich von Siemens

Misja

Jesteśmy po to, by zapewnić naszym Klientom szybki i stały dostęp do profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych klasy cleanroom oraz specjalistycznych czyściw przemysłowych w konkurencyjnych cenach.

Wizja

Chcemy być dystrybutorem pierwszego wyboru dla wymagających Klientów, oczekujących dobrej jakości produktów, przyjaznej obsługi i szybkiej dostawy. Relacje biznesowe budujemy w oparciu o partnerstwo, wzajemne zaufanie i zrozumienie. Stawiamy na długofalową współpracę w poszanowaniu interesów dostawców, Klientów i pracowników.