Nasza firma

Strona główna/Nasza firma
Nasza firma2023-03-16T14:46:52+01:00

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku materiałów użytkowych do cleanroom od 2012 r. Minione lata to czas zdobywania doświadczeń, kształtowania relacji z partnerami biznesowymi oraz budowania pozycji rynkowej firmy. Zakładając RIM TEQ jedno wiedzieliśmy na pewno – najważniejsza dla nas jest jakość. Dlatego starannie selekcjonujemy produkty wprowadzane do oferty oraz dbamy o terminowość dostaw. Sprzedajemy profesjonalne materiały eksploatacyjne, spełniające międzynarodowe normy obowiązujące dla pomieszczeń cleanroom, dzięki czemu mamy pewność, że nasi Klienci są bezpieczni. Oferujemy produkty firmy takich jak Hydroflex Group, PURITECH, Halyard, AsahiKASEI, w tym markę BEMCOT™ będącą numerem 1 w Japonii, BeMicron, Univet i innych. W 2019 r. wzbogaciliśmy naszą ofertę o czyściwa specjalistyczne dla przemysłu lotniczego marki Sontara®

Gwarantujmy dobrą cenę, dostępność towaru na magazynie, terminowość dostaw oraz przyjazny serwis.

Miło nam poinformować, że 15.04.2019 r., wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością (Certyfikat nr: 2671/09/2022/J/C), zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do clean room oraz sprzedaży urządzeń dla przemysłu elektronicznego.

Zapraszamy do współpracy. Zespół RIM TEQ.

9 lat

doświadczeń na rynku polskim i europejskim

>9 mln

sprzedanych ściereczek

4

reklamacje

3

kubki kawy dziennie 😉

Nasze wartości

ikonka korony wysoka jakość produktów rimteq

JAKOŚĆ

Cenimy ją ponieważ rozumiemy, że tylko jakość zadowala wymagających Klientów i jest fundamentem wieloletniej współpracy. Oferujemy sprawdzone produkty znanych i cenionych producentów oraz dbamy o wysoki poziom obsługi.

ikonka listy zadań do wykonania rzetelność świadczonych przez rimteq usług

RZETELNOŚĆ

Podejmujemy się wyzwań, którym możemy sprostać i robimy to, co możemy zrobić. Dzięki temu zyskaliśmy lojalnych Klientów, których zaufanie jest dla nas bezcenną wartością.

ikonka zegara terminowość dostaw produktów rimteq

TERMINOWOŚĆ

Działamy w poszanowaniu czasu wszystkich Klientów, dlatego produkty dostarczamy szybko i w ustalonym terminie.

ikonka uśmiechniętej twarzy otwartość na potrzeby klientów rimteq

OTWARTOŚĆ

Uważnie słuchamy, wspieramy i pomagamy rozwiązywać problemy. Naszym Klientom oferujemy możliwość stałej współpracy na konkurencyjnych warunkach oraz realizację potrzeb w ramach usług „szytych na miarę”.

ikona rakiety oddająca opis misji rim teq

Misja

Jesteśmy po to, by zapewnić naszym Klientom łatwy dostęp do profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych do pomieszczeń clean room oraz specjalistycznych czyściw przemysłowych w konkurencyjnych cenach.

ikona satelity okrążającego ziemię oddająca opis wizji rim teq

Wizja

Chcemy być dystrybutorem pierwszego wyboru dla wymagających Klientów, oczekujących dobrej jakości produktów, przyjaznej obsługi i szybkiej dostawy. Relacje biznesowe budujemy w oparciu o partnerstwo, wzajemne zaufanie i zrozumienie. Stawiamy na długofalową współpracę w poszanowaniu interesów dostawców, Klientów i pracowników.

O jakości można mówić, kiedy tym, co do nas wraca są klienci, a nie produkty.

Heinrich von Siemens
Przejdź do góry