Mopy PurMop® do CR

Strona główna/Mopy PurMop® do CR
Mopy PurMop® do CR2024-02-15T16:05:00+01:00

Mopy do pomieszczeń czystych PurMop®

hydroflex
Łatwa obsługa – skuteczne rezultaty

 Mopy jednorazowe | Seria E: Do jednorazowego użytku w pomieszczeniu czystym

Skuteczna kontrola zanieczyszczeń w pomieszczeniach czystych – jeden czysty mop na raz.  Jednorazowe mopy PurMop® doskonale spełniają wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i stałej jakości czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń czystych. Seria PurMop® E oferuje szeroką gamę mopów do pomieszczeń czystych, które zapewniają doskonałą skuteczność czyszczenia.

 Mopy wielokrotnego użytku | Seria M: Do wielokrotnego użytku w pomieszczeniu czystym

Gama wysokiej jakości mopów z poliestru i mikrofibry do czyszczenia i dezynfekcji oraz ponownego użycia w pomieszczeniach czystych.

 Mopy higieniczne | SaniMop®: Do stosowania w obszarach szarych i higienicznych

Mopy higieniczne wielokrotnego użytku to trwałe mopy z mikrofibry do stosowania w obszarach szarych i higienicznych (poza pomieszczeniami czystymi). Są przystosowane do wielokrotnego prania i ponownego użycia.

Sterylne mopy jednorazowe | Seria E

Stała jakość produktów Hydroflex do pomieszczeń czystych zapewnia niski poziom cząsteczek i endotoksyn. Mopy serii PurMop są produkowane i pakowane w zakładzie ze standardem ISO 9001 w najnowocześniejszych pomieszczeniach czystych. W zależności od modelu stosowane są w pomieszczeniach czystych od ISO 4 do ISO 8, GMP A/B, GMP C i GMP D.

Możesz polegać na stałej jakości, dzięki certyfikatom analizy (CoA) i certyfikatom napromieniowania (CoI) dla każdej partii produkcyjnej łatwo dostępnym on-line.

Pobranie certyfikatów ze strony producenta wykonasz w trzech krokach:

  1. wpisz 10 znaków z pola LOT (Batch No) w polu wyszukiwania
  2. Naciśnij „Enter” lub kliknij SEARCH, aby zobaczyć wyniki. Twoje wyniki pojawią się w polu pod formularzem wyszukiwania jako połączony dokument PDF.
  3. Zapisz dokument na dysku twardym lub wydrukuj według potrzeb.

W celu pobrania certyfikatu analizy (COA) i certyfikatu napromieniowania (COI) przygotuj numer LOT (Batch No), które znajdziesz na kartonie lub opakowaniu produktu, według poniższego zdjęcia:

purpop_ec40_S_label

Niesterylne mopy jednorazowe | Seria E

Mopy wielokrotnego użytku | Seria M

Mopy higieniczne wielokrotnego użytku | SaniMop®

Przejdź do góry