Ściereczki sterylne PurWipe®

Strona główna/Ściereczki sterylne PurWipe®
Ściereczki sterylne PurWipe®2024-02-15T15:40:54+01:00

Ściereczki sterylne PurWipe®

hydroflex

Gama ściereczek premium PurWipe® do pomieszczeń czystych została opracowana z myślą o spełnieniu wysokich wymagań w zakresie czyszczenia i dezynfekcji krytycznych powierzchni pomieszczeń czystych. Poprzez ciągłą kontrolę jakości w produkcji, a także pełną walidację i testy przeprowadzane przez wewnętrzne laboratoria i niezależne instytuty badawcze zapewniamy zgodność z wymaganiami międzynarodowych norm.

 • Produkty serii N || Włóknina
  Wysoka chłonność i optymalna ekonomiczność
  Do użytku w pomieszczeniach czystych o niższej klasyfikacji.

 • Produkty serii K || Dzianina
  Maksymalna czystość i najwyższa odporność
  Do użytku w krytycznych obszarach pomieszczeń czystych.

Produkty serii N

Produkty serii K

Stała jakość produktów Hydroflex do pomieszczeń czystych zapewnia niski poziom cząsteczek i endotoksyn. Ściereczki serii PurWipe są produkowane i pakowane w zakładzie ze standardem ISO 9001 w najnowocześniejszych pomieszczeniach czystych. W zależności od modelu stosowane są w pomieszczeniach czystych od ISO 4 do ISO 8, GMP A/B, GMP C i GMP D.

Możesz polegać na stałej jakości, dzięki certyfikatom analizy (CoA) i certyfikatom napromieniowania (CoI) dla każdej partii produkcyjnej łatwo dostępnym on-line.

Pobranie certyfikatów ze strony producenta wykonasz w trzech krokach:

 1. wpisz 10 znaków z pola LOT (Batch No) w polu wyszukiwania
 2. Naciśnij „Enter” lub kliknij SEARCH, aby zobaczyć wyniki. Twoje wyniki pojawią się w polu pod formularzem wyszukiwania jako połączony dokument PDF.
 3. Zapisz dokument na dysku twardym lub wydrukuj według potrzeb.

W celu pobrania certyfikatu analizy (COA) i certyfikatu napromieniowania (COI) przygotuj numer LOT (Batch No), które znajdziesz na kartonie lub opakowaniu produktu, według poniższego zdjęcia:

purwipe_n2_109_S_label
Przejdź do góry