Zgrzewarki DC2019-12-04T14:32:14+01:00

Zgrzewarki DC

Zgrzewarka Linear DC firmy Susntone jest unikalnym systemem zgrzewania oporowego wykorzystującego sprzężenie zwrotne w zamkniętej pętli. Dzięki nowej, zgłoszonej do opatentowania, technologii, zgrzewarka liniowa na prąd stały, ma moc falownika wysokiej częstotliwości i dokładność liniowego prądu stałego. Jak wspomniano, jest to całkowicie wyjątkowy produkt. Nie jest to zgrzewarka wysokiej częstotliwości, ponieważ nie wymaga zewnętrznego transformatora i nie przypomina typowych zgrzewarek liniowych prądu stałego, ponieważ nie wykorzystuje tranzystorów do kontrolowania mocy wyjściowej. Jednak produkt ten może wykonywać te same funkcje, co obie wcześniej wspomniane technologie, a w większości przypadków ma możliwości, które przekraczają możliwości innych zgrzewarek HF lub liniowych DC – oferując powtarzalne zgrzeiny, precyzyjną kontrolę przy niskim zużyciu energii oraz krótkie lub długie czasy zgrzewania – bez żadnych wad i niedogodności.

Funkcje zgrzewarki Linear DC firmy Sunstone:

  • Interfejs z ekranem dotykowym 10 ″
  • Szybkie, zaawansowane sprzężenie zwrotne
  • Monitorowanie wartości przed zgrzewaniem i w trakcie zgrzewanie
  • Szybkie czasy narastania i długie czasy zgrzewania
  • Jednofazowy pobór mocy – 110 VAC lub 230 VAC
  • Nie wymaga zewnętrznego transformatora spawalniczego
  • W pełni automatyczny
  • Aktualizowane oprogramowanie
  • Tryby kontroli prądu, napięcia i mocy

Zgrzewarka Linear DC oferuje wiele atrakcyjnych cech, które mogą zaspokoić potrzeby wielu użytkowników. Najbardziej widocznym aspektem jest 10-calowy interfejs dotykowy, który zapewnia szybki dostęp do elementów sterujących zgrzewarki. Regulację i kontrolę ustawień zgrzewania znacznie usprawnia intuicyjny interfejs, a użytkownicy mogą dostosować interfejs do wyświetlania preferowanych informacji i / lub elementów sterujących. Z interfejsem związana jest również możliwość aktualizacji oprogramowania zgrzewarki. Umożliwia to użytkownikom bezproblemową aktualizację funkcji i możliwości. Oznacza to również, że można tworzyć niestandardowe oprogramowanie na podstawie konkretnych wymagań klienta.

Jeśli chodzi o czas zgrzewania za pomocą zgrzewarki Linear DC, użytkownicy mają do dyspozycji prąd o natężeniu od 10 do 4000 A. Czas zgrzewania może wynosić od 0,1 do 1000 milisekund, regulowany w przyrostach co 0,01 ms. Oprócz ustawiania prądu zgrzewania, napięcia lub mocy oraz czasu zgrzewania dla zboczy narastających, spoin zboczy opadających, zgrzewarka Linear DC, może wprowadzać wysokiej częstotliwości agitację do każdego z parametrów zgrzewania. Funkcja ta zapewnia dodatkową penetrację spoiny, bardziej jednorodną krystalizację metalu, mocniejszą spoinę i może ułatwić mocniejsze łączenie przy niższym całkowitym nakładzie ciepła.

Przejdź do góry