Zgrzewarki łukowe / Micro TIG2019-09-27T12:52:28+02:00

Zgrzewarki impulsowo-łukowe / Micro TIG

Precyzyjna mikro zgrzewarka impulsowo-łukowa, której potrzebujesz!

Miro zgrzewarki łukowe Orion są idealnym narzędziem do wszelkich zastosowań, wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać mikro spoinę. Urządzenia Orion można zobaczyć w laboratoriach, uniwersytetach czy instytucjach badawczo-rozwojowych na całym świecie. Niezależnie od tego, czy aplikacja wymaga zgrzewania z dużą mocą, czy wykonania skomplikowanych, precyzyjnych spoin wokół cennych komponentów, zgrzewarki Orion oferują wszechstronny, kompaktowy oraz niedrogi i łatwy w obsłudze system.

W zależności od modelu urządzenia zgrzewarki Orion dysponują potencjałem energii nawet do 250 dżuli. Niemniej jednak nawet przy tak dużym zakresie energii, moc każdej ze zgrzewarek Orion można ustawić na pojedyncze dżule, utrzymując pełną kontrolę procesu zgrzewania.

Zgrzewanie ogniw za pomocą Orion 250i2 EV, Sunstone Engineering

Oszczędność czasu!

Oszczędzaj czas, wykonując proste oraz skomplikowane prace, takie jak połączenia stykowe, wypełnianie porowatości, dodawanie metalu, łączenie różnych rozmiarów elementów lub jakiejkolwiek innej aplikacji, którą możesz napotkać. Zwiększ wydajność dzięki temu łatwemu w obsłudze urządzeniu!

Jak to działa?

Energia elektryczna – wyładowanie plazmowe:

Zgrzewanie impulsowo-łukowe wykorzystuje energię elektryczną do wytworzenia wyładowania plazmowego. Z kolei plazma wysokotemperaturowa topi metal na małym obszarze. Proces ten odbywa się w milisekundach, jest czysty i bardzo sterowalny – idealny do wykonywania skomplikowanych, drobnych i trwałych połączeń na metalach szlachetnych oraz nieszlachetnych! W celu tworzenia połączeń w postaci mocnych i niezawodnych „zgrubień” spoin lub szwów spawalniczych można również dodawać metal wypełniający.

Dwa w jednym zestawie:

Orion to zgrzewarki impulsowo-łukowe oraz pojemnościowo-rezystancyjne w jednym urządzeniu. Ta kombinacja cech pozwala na nieskończone możliwości zastosowań. W trybie „Tack” (zgrzewanie rezystancyjne), zgrzewarki Orion mogą być używane do tymczasowego pozycjonowania części przed zgrzewaniem lub lutowaniem. W trybie „Pulse-arc” (zgrzewanie łukiem), zgrzewarki Orion mogą być stosowane do wykonywania trwałych zgrzewów, dodawania metalu i robienia wielu innych niesamowitych i oszczędzających czas aplikacji.

Dlaczego potrzebujesz zgrzewarki impulsowo-łukowej Orion?

Precyzja i moc:

Wybierz moc w małych krokach. W zależności od modelu możesz mieć do 1000 dostępnych ustawień mocy i rozmiar plamki spoiny, od 0,1 mm do średnicy 4,5 mm. Niezależnie od tego, co zgrzewasz, Orion ma moc, aby precyzyjnie wykonać zadanie.

Ekran dotykowy:

Ekran dotykowy urządzenia Orion zapewnia pełną kontrolę nad zgrzewarką za pomocą łatwego w użyciu interfejsu. Brak pokręteł, dostęp za jednym dotknięciem do wszystkiego czego potrzebujesz oraz multimedialna strona pełna filmów instruktażowych i dokumentów, to sprawia, że nasze zgrzewarki są intuicyjne w obsłudze i łatwo można je uaktualnić o nowe funkcje, udostępniane za pośrednictwem bezpłatnych aktualizacji oprogramowania.

Adaptive Weld Ignition™ – Adaptacyjny zapłon zgrzewania:

Technologia ta przedłuża żywotność elektrody poprzez monitorowanie i podnoszenie elektrody przed wykonaniem spoiny. Zabezpiecza to elektrodę przed niewypałami i przyklejeniem się do obrabianego detalu. W konsekwencji spędzisz więcej czasu na zgrzewaniu, a mniej na ostrzeniu elektrody.

Prędkości zgrzewania:

Przejmij kontrolę nad prędkością pracy swojego urządzenia . Wybierz jeden z dwóch trybów – pojedynczy (1 zgrzew za każdym razem) lub szybki (do 5 zgrzewów/s) i utrzymuj tempo pracy z żądaną szybkością – a nie tak, jak dyktuje Ci zgrzewarka.

Najwyższe standardy jakości:

Kupując urządzenie Orion masz pewność, że zostało zaprojektowane, wyprodukowane i zmontowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości obowiązującymi w branży. Innymi słowy, kupujesz to co najlepsze!

Perfekcyjna obsługa Klienta:

Dołożymy wszelkich starań, by każdy kontakt z nami był dla Ciebie przyjemnością. W czasie, gdy pytasz o ofertę, w trakcie realizacji zamówienia i po zakupie sprzętu, jesteś dla nas tak samo ważny. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania i pomożemy rozwiązać ewentualne problemy, które napotkasz podczas realizowanych prac. Chcemy być Twoim partnerem na długie lata.

Zobacz różnicę

Po latach innowacyjnych badań, testów i analiz, skonstruowaliśmy urządzenia wyposażone w szereg funkcji zwiększających wydajność zgrzewania oraz wpływających na poprawę procesów produkcyjnych. Rozumiemy, że inwestycja w zgrzewarkę, to konieczność znalezienia równowagi między kosztami jej zakupu, a potrzebami własnymi. Dlatego oferujemy kilka modeli zgrzewarek w technologii impulsowo-łukowej, do pracy na mikroskopijnych poziomach – z myślą o budżecie naszych Klientów. Bez względu na to, jak często zgrzewasz i jakie aplikacje realizujesz, Orion pomoże ci wybrać odpowiedni produkt, który najlepiej pasuje do Twojego budżetu.

Przejdź do góry