Przeciwstawne głowice zgrzewające2023-01-18T09:43:00+01:00

Przeciwstawne głowice zgrzewające serii WH1

Pneumatyczne głowice zgrzewające serii WH1 oferują precyzję i powtarzalność w przystępnej cenie. Głowice zgrzewające WH1 posiadają przeciwstawne elektrody i są idealne do ogólnego zgrzewania oporowego na małym obszarze. Standardowa średnica elektrody wynosi 0,125 ″ (model WH1125), ale w razie potrzeby głowicę zgrzewającą można zmodyfikować w taki sposób, aby mogła pracować z elektrodami o średnicy 0,250” (model WH1250).  Po podłączeniu głowicy do źródła zasilania można przystąpić do pracy. Nacisk elektrody głowicy zgrzewającej na detal jest regulowalny, w celu osiągnięcia mocnej  spoiny. Wysokość przesuwu głowicy (góra – dół) wynosi od 0 do 5,25 cala.

Pneumatyczne przeciwstawne głowice zgrzewające WH1 działają ze sprężonym powietrzem. Nie ma znaczenia jaką sprężarką dysponujesz, ponieważ głowica zgrzewająca wyposażona jest w regulator ciśnienia. Po podłączeniu sprężonego powietrza, wartość ciśnienia i prędkość przesuwu głowicy można ustawić według zalecanych lub własnych preferencji. Do każdej głowicy dołączony wyzwalacz nożny opuszczający lub podnoszący elektrodę.

Cechy przeciwstawnej głowicy zgrzewającej serii WH1:

  • Przeciwstawne głowice zgrzewające serii WH1 zapewniają precyzję i powtarzalność
  • Precyzyjna kontrola ciśnienia zgrzewania od 1 do 15 funtów
  • Pneumatyczne zasilanie
  • Niska bezwładność elektrody dla właściwego ustawienia nacisku elektrod na zgrzewanym detalu

Zastosowanie pneumatycznych przeciwstawnych głowic zgrzewających serii WH1:

  • Głowice zgrzewające WH1 doskonale nadają się do aplikacji wymagających podejścia elektrodami po przeciwnych stronach zgrzewanego detalu.

*** Głowice zgrzewające nie zawierają elektrod, z uwagi na ich różnorodność. Sprawdź nasz przewodnik doboru elektrod, aby wybrać właściwe elektrody do swojej aplikacji. ***

Przejdź do góry